Kontener Sanitarny

Plac budowy, duża impreza, festiwal, mobilna gastronomia – co łączy te wszystkie rzeczy? Kontenery morskie – to oczywiste, przydają się zawsze i wszędzie, ale przede wszystkim chodzi tutaj o zaplecze sanitarne. Możemy bardzo łatwo zorganizować je właśnie z użyciem takiego kontenera. Kontenery sanitarne są niezwykle dobrym rozwiązaniem oraz wspaniałą alternatywą dla znanych wszystkim plastikowych pudeł, które zwykle kojarzą się z kiepską jakością wykonania, całkowitym brakiem możliwości modyfikacji czy rozbudowy. Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na kontener sanitarny?

Kontenerowe zaplecze sanitarne

Kontener sanitarny tonie tylko WC! Dzięki możliwości rozbudowy nasze zaplecze sanitarne stworzone z kontenera morskiego możemy modyfikować w przeróżny sposób. Przykładowo, oprócz toalety możemy umieścić w nim kabinę prysznicową czy umywalkę. Można także rozbudować nasze pomieszczenie na przykład o szatnię. Jeżeli na miejscu nie będziemy mieli możliwości przyłącza wody ani kanalizacji to zawsze możemy rozbudować swoje kontenerowe zaplecze sanitarne o specjalny zbiornik na wodę oraz na zanieczyszczenia.  Dzięki temu cała instalacja będzie kompletna bez konieczności podłączania sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej. Dodatkowym atutem kontenera sanitarnego jest możliwość wyposażenia go w małą instalację  HVAC. Będzie ona odpowiadała za sprawną wymianę powietrza w naszym pomieszczeniu – a w przypadku zaplecza sanitarnego jest to jak najbardziej potrzebne.

Kontener sanitarny cena i konstrukcja

Ceny kontenerów sanitarnych wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od wyposażenia. Przykładowo – nowy, ocieplony kontener sanitarny z wentylacją oraz oknami z dwoma pomieszczeniami wyposażonymi w kabinę prysznicową z natryskiem i armaturą, WC oraz umywalkę kosztuje niewiele ponad 20 tysięcy złotych. Należy zwrócić uwagę na to, że jest to nowy kontener z naprawdę bogatym wyposażeniem. Warto rozważyć również zakup mniejszych, używanych konstrukcji, które zwykle są bardzo zadbane. Kontener sanitarny jest przede wszystkim zrobiony na bazie kontenera morskiego. Świadczy to o tym, że konstrukcja przystosowana jest do działania przez długie lata, dlatego na rynku większość tego typu zapleczy sanitarnych jest w bardzo dobrym stanie w przeciwieństwie do plastikowych odpowiedników, których jakość bardzo często pozostawia wiele do życzenia, co przekłada się na krótką żywotność. 

Kontener sanitarny wynajem

Chcesz stworzyć zaplecze sanitarne, które będzie służyć uczestnikom imprezy, festiwalu, naszym pracownikom przy mobilnym biurze czy na placu budowy? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wynajem kontenera sanitarnego. Dzięki temu zaoszczędzisz środki finansowe oraz czas. Wykorzystanie kontenerów morskich do stworzenia zaplecza sanitarnego to idealne rozwiązanie podczas imprez plenerowych. Zapewni ono możliwość zaspokajania potrzeb higieniczno-sanitarnych podczas imprezy w plenerze lub na festiwalu. Kontener sanitarny przydaje się również na placu budowy, działce, czy w wielu innych lokalizacjach.  Jest nieoceniony w takich miejscach jak parki oraz pola kempingowe, czy obiekty przemysłowe. Jeżeli ciężko jest się Państwu zdecydować na konkretny rodzaj kontenera sanitarnego oraz głowicie się czy lepszą opcją dla Państwa będzie zakup lub wynajem – prosimy o kontakt. Możecie Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo!