Kontenery mieszkalne na zamówienie

Kontenery mieszkalne na zamówienie

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni mieszkalnej, w ofercie firmy Seabox jest możliwość zamówienia tak zwanego kontenera mieszkalnego. 

Kontenery mieszkalne stają się coraz bardziej popularną opcją wśród osób poszukujących swojego miejsca, a opcja ta staje się alternatywą dla drogich mieszkań w centrach miast. Kontener mieszkalny można kupić w dużo niższej cenie niż kawalerkę, a powierzchnia użytkowo często jest identyczna.

Kontenery mieszkalne dostępne są na zamówienie, co pozwala na wprowadzenie dodatkowych udogodnień na życzenie klienta. Po dostarczeniu projektu firma podejmie wszelakich działań, by spełnić Państwa oczekiwania.

Kontenery mieszkalne mogą być wykorzystywane wedle swojego ukierunkowania, jak również jako lokale usługowe, które gotowe są do działania już od pierwszej chwili po ustawieniu w wybranym miejscu.

Kontenery mieszkalne jako domki letniskowe

Kontenery mieszkalne dostępne na zamówienie, sprawdzą się jako wygodna konstrukcja, którą możemy ustawić na działce letniskowej i użytkować ją jako domek letniskowy. Możemy w ten sposób uzyskać stosunkowo dużą przestrzeń noclegową niskim kosztem.

Otrzymujemy więc wygodne miejsce, gotowe na nocleg od chwili ustawienia. Solidna konstrukcja kontenera ograniczy ilość prac konserwacyjnych, których raczej wolimy uniknąć w wypadku wyjazdu na długo wyczekiwany urlop. Rozwiązanie tego typu pozwoli nam na wykorzystanie swojego wyjazdu w pełni, bez potrzeby zamartwiania się dodatkowymi pracami konserwacyjnymi. Wygoda z zakupu kontenera mieszkalnego jest bardzo duża, ale największą zaletą jest krótki czas realizacji.

Pozwala nam to ustawienie kontenera na stałe po załatwieniu odpowiednich zleceń. W praktyce możemy cieszyć się wygodnym noclegiem na działce w tym samym roku. Czas realizacji nie należy do długich, a w razie potrzeby modyfikacje mogą być wprowadzone na życzenie klienta. Po zakończonym sezonie taki domek, utworzony z kontenera mieszkalnego, może być w łatwy sposób zabezpieczony na okres poza sezonem.

Kontenery mieszkalne – eko-alternatywa

Kontenery mieszkalne produkują mniej śmieci podczas budowy niż tradycyjna budowla. Kontenery po pewnych modyfikacjach są wykorzystywane jako powierzchnie użytkowe lub mieszkalne. 

Urozmaica to w ciekawy sposób panoramę miasta oraz w pewien sposób zmniejsza ilość produkowanych śmieci, ograniczając zanieczyszczenie środowiska. Często kontenery mieszkalne używane są jako schroniska lub przestrzeń pod mieszkania socjalne. 

Wykonane na zlecenie kontenery od firmy Seabox, będą w stanie zapewnić godne warunki bytowe we wnętrzu kontenera mieszkalnego.

Praktyczne kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne, przy dobrym ich prowadzeniu, będą nam w stanie służyć długimi latami. 

Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy alternatywę dla coraz droższych mieszkań. Ponadto wymiary pozwalają nam na umieszczenie kontenera na naczepie i przeniesienia go do nowego miejsca (W przypadku domów modułowych kwestia mobilności jest indywidualna i zależna od konstrukcji budynku). 

W Polsce jednak wciąż mamy pewne obawy przed mieszkaniem w kontenerach. Zastanawia nas kwestia ocieplenia lub nagrzewania się budynku w trakcie upalnego lata. 

Dzięki niższym kosztom budowy możemy zainwestować w bardziej wydajne systemy ocieplenia lub klimatyzowania kontenera mieszkalnego.

Kontenery mieszkalne. Rozwiązanie na sezon

Postawienie kontenera mieszkalnego przy działce pozwala nam na ciągłą kontrolę tego, co się na niej dzieje, a ponadto możemy w ten sposób zorganizować tani nocleg dla pracowników. Zmniejszajmy w ten sposób koszty związane z transportem zatrudnionych osób z i do miejsca pracy.

Kontenery mieszkalne na zamówienie dają nam wiele możliwości modyfikacji, by odpowiadały naszym indywidualnym potrzebom. Sprawdzą się więc zarówno w przemyśle jako miejsce pobytu pracowników, jak i również jako prywatne domy.

Podsumowanie

Kontenery mieszkalne są wykonywane na zlecenie. Ich bazą jest kontener morskiFirma Seabox pomoże w doborze kontenera, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży kontenerów. Każde udogodnienie jest wprowadzone na życzenie klienta. 

Otrzymujemy więc spersonalizowany kontener mieszkalny, który w razie potrzeby może stać się mobilny i zająć nowe miejsce. Kontenery mieszkalne mogą pełnić funkcje domku letniskowego, tymczasowego schronienia dla pracowników, a nawet całorocznego domu utrzymanego w duchu less waste.

Szukasz kontenera mieszkalnego?

Skontaktuj się i zobacz naszą pełną ofertę

Uzyskaj pełną ofertę

Powiązane wpisy blogowe

Kontener socjalny Seabox

Kontener socjalny jako pomieszczenie mieszkalne dla pracowników

Dzień dobry! Dziś spieszymy do Was ze swego rodzaju kontynuacją wątku poruszonego w poprzednim artykule na temat kontenerów budowlanych. Wiemy już,...
Czy domy kontenerowe dobrze trzymają ciepło i jakie ogrzewanie do kontenerów mieszkalnych wybrać?

Czy domy kontenerowe dobrze trzymają ciepło i jakie ogrzewanie do kontenerów mieszkalnych wybrać?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób eksperymentuje z nietypowymi rozwiązaniami w dziedzinie budownictwa, a jednym z takich pomysłów są domy...
Ile trwa wyprodukowanie kontenera mieszkalnego pod klucz?

Ile trwa wyprodukowanie kontenera mieszkalnego pod klucz?

Kontenery mieszkalne stały się niezwykle popularnym rozwiązaniem w dzisiejszym świecie, w którym mobilność, ekologia i efektywność są na wagę złota. Budowa...
Kuchnia w kontenerze | Seabox

Kuchnia w kontenerze — jak urządzić aneks kuchenny w kontenerze mieszkalnym?

Życie w kontenerze mieszkalnym staje się coraz bardziej popularne z powodu swojej mobilności, prostoty i często niższych kosztów. Jednym z kluczowych elementów...