Wynajem kontenera jest wygodnym rozwiązaniem na zorganizowanie bezpiecznej przestrzeni magazynowej na dłuższy lub krótszy okres czasu. Pozwala nam to na wykorzystanie kontenera dla naszych celów, a następnie jego zwrócenie. W momencie, gdy spełni swoją funkcję, nie musimy się martwić już o jego utylizacje, lub o alternatywne wykorzystanie, chociaż tych nie brakuje. Wynajem kontenerów jest budżetową opcją dla wynajmu powierzchni magazynowej.  Firma Seabox oferuje wszelakie wariacje kontenerów. W ofercie znajdziemy kontenery magazynowe, poprzez kontenery chłodnicze, jak również kontenery biurowe. Pozwala nam to na wygodne dopasowanie metrażu oraz zastosowania do naszych potrzeb.

Dlaczego wynajem kontenerów?

Szeroki wybór kontenerów pozwoli nam na dobranie kontenera odpowiedniego do naszych potrzeb, nie obciążając przy tym naszego budżetu. Kontenery sprawdzą się zarówno w roli wygodnego transportera, jak i również jako przestrzeń magazynowa, dostępna w wielu wymiarach. W przypadku wynajmu kontenerów unikamy problemu z ich utylizacją, gdy skończą spełniać swoją funkcje.

Wynajem kontenerów

Wynajem kontenerów jako przestrzeni magazynowej

Wynajem kontenera magazynowego nie obciąży naszej kieszeni w takim stopniu jak wynajem klasycznej przestrzeni magazynowej. Ponadto wiele wariantów wymiarów oraz dostosowań pozwoli nam na wybranie kontenera, który będzie dopasowany do naszych potrzeb, oraz naszego budżetu.

W kontenerach można przechowywać wiele rodzajów towarów od sprzętów budowlanych, po produkty wymagającej określonej temperatury. Kontener sprawdzi się również jako przestrzeń do przechowywania wyposażenia domu podczas generalnego remontu.

Wynajem kontenerów pozwoli nam zaoszczędzić wiele czasu, który przeznaczylibyśmy na poszukiwanie przestrzeni do przechowywania. Ponadto solidna budowa kontenerów, gwarantuje nam bezpieczeństwo, oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Transport w wynajętych kontenerach

Wynajem kontenerów pozwala nam również na bezpieczny transport między wybranymi punktami. Kontenery sprawdzą się więc jako transporter dla mebli (oraz innych przedmiotów) w trakcie przeprowadzki. Dzięki temu nie musimy martwić się o miejsce do ich przechowywania Unikamy dzięki temu niepotrzebnego przeładowywania przedmiotów. Pozwala nam to zaoszczędzić środki, jak również czas. Wynajmując kontener na pewien okres czasu, otrzymujemy możliwość stacjonarnego przechowywania, jak również w razie potrzeby szybkiego transportu. Wiele wymiarów oraz rodzajów kontenerów sprawia, że kontenery będą odpowiednia zarówno do transportu niewielkich partii towarów, jak również tych dużo większych. Ponadto niektóre rodzaje kontenerów dzięki specjalnym dostosowaniom rozszerzają swoje możliwości. Wynajem kontenerów OT(Open Top), daje nam możliwość transportu towarów ponadgabarytowych, nie mieszczących się w ramie tradycyjnego kontenera.

transport kontenerów

Popularne pytania:

Procedura wynajmu kontenera jest bardzo prosta. Na podstawie przekazanych przez klienta danych przygotowujemy krótką umowę wraz z protokołem odbioru kontenera. Istnieje możliwość odbioru wynajmowanego kontenera własnym transportem lub w przypadku jego braku organizacja transportu pozostaje po naszej stronie.

Minimalnym okresem wynajmu jest jeden miesiąc. Nie ma górnej granicy czasu na jaki możemy wynająć kontener.

Cena wynajmu kontenerów zależy w głównej mierze od długości trwania umowy. Kontenery magazynowe, biurowe oraz chłodnicze posiadają indywidualne stawki dobowe których wysokość zależy od okresu zobowiązania umowy oraz ilości wynajmowanych kontenerów.