Firma Seabox w szerokiej karcie oferowanych usług, zapewnia transport dowolnego typu kontenerów do miejsca wyznaczonego przez klienta. Dzięki temu klient nie musi się martwić o transport zakupionego kontenera do miejsca docelowego, co pozwala zaoszczędzić czas. Ponadto firma Seabox specjalizuje się w transportach tego typu. Wieloletnie doświadczenie pozwali dobrać odpowiednią formę transportu, w celu uniknięcia uszkodzenia kontenera. Przypadkowi przewoźnicy, którzy nie specjalizują się w przewozie tego typu towaru, mogą doprowadzić do nieumyślnego uszkodzenia towaru, powodując u Państwa niepotrzebny stres, oraz ewentualną stratę pieniędzy i czasu.

transport kontenerów

Firmy odpowiedzialne za transport

Aktualnie posiadamy kilkanaście firm podwykonawczych z którymi współpracujemy od lat. Setki realizacji na terenie całego kraju pozwoliły na usprawnienie działań związanych z dostawą kontenerów do naszych klientów.

Nasi partnerzy są w stanie dostarczyć wybrany kontener do dowolnego miejsca w Polsce w stosunkowo krótkim czasie.

Specjalistyczny sprzęt jakim dysponuje podwykonawca dostosowany jest do transportu kontenerów wszelkiego rodzaju. Jednak najistotniejszym ułatwieniem w transporcie są mobilne dźwigi typu HDS ułatwiające załadunek kontenera.

Dźwigi HDS

Dźwigi hydrauliczne, które poruszają się po pionowej lub poziomej płaszczyźnie. Montowane zazwyczaj na dostosowanym do tego podwoziu pojazdu o odpowiedniej masie. Używane są do układania kontenerów w wybranym przez klienta miejscu, oraz pozwalają na szybkie ustawienie go chociażby na naczepie do transportu.

Dźwigi tego typu mogą bezpieczne ułożyć oraz transportować towar na dużych odległościach. Jest to najlepsza alternatywa do transportu kontenera.

Dostępna od ręki u naszych partnerów. Po dostarczenie do miejsca docelowego operator dźwigu pomoże w dobraniu najlepszej powierzchni na postawienie kontenera, stosując się do wytycznych klienta.

Transport kontenerów
transport kontenerów

Unikanie problemów

Korzystając z transportu kontenerów u naszych podwykonawców unikamy niepotrzebnego komplikowania czynności związanych z zakupem lub wynajmem kontenera. Mamy pewność rzetelnego wykonania zlecenia, dostawy na czas, oraz bezpieczeństwa transportu.

Ponadto firma Seabox posiadając wiedze na temat kontenerów jest w stanie zamówić od razu konkretny rodzaj transportu odpowiedni do rodzaju kontenera.

Korzystając z naszego transportu, klient zwolniony jest z konieczności organizowania dostawy oraz szczegółowej weryfikacji wytycznych przewożonego kontenera.

Wygoda

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się o problemy logistyczne. Transport kontenerów wykonywany jest przez fachowców, którzy od lat zajmują się transportem. Mamy pewność bezpiecznego, oraz czasowego dostarczenia kontenerów do miejsca docelowego.

Co istotne cały proces jest ułatwiony oraz szybki. Nasi podwykonawcy gwarantują bezpieczeństwo, punktualność oraz rzeczową pomoc w ustawieniu kontenera w odpowiednim miejscu. Państwo dzięki temu nie muszą martwić się o aspekty techniczne transportu.

transport kontenerów

Popularne pytania

Transport kontenerów odbywa się głównie za pośrednictwem transportu drogowego. Istnieją dwie możliwości dostawy, pierwsza to dostawa kontenera pod wskazany adres z rozładunkiem po stronie klienta oraz druga, gdzie organizacja dostawy oraz rozładunku leży po stronie dostawcy. Firma Seabox współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami.

Głównym kryterium które brane jest pod uwagę przy dokonaniu wyceny dostawy kontenera jest odległość od placu składowego, czy dostawa ma mieć miejsce z rozładunkiem czy bez oraz jakiego typu kontenera dotyczy dostawa. Już przy pierwszym kontakcie otrzymają Państwo informację dotyczącą ceny kontenera oraz wycenę jego dostawy.

Klient dokonując zakupu kontenera nie ma obowiązku korzystania z usługi transportu jeśli jest w stanie zorganizować odbiór kontenera we własnym zakresie. W tym przypadku klient otrzymuje informację o adresie odbioru kontenera, załadunek kontenerów na naszych placach odbywa się sprawnie, nie pobieramy również z tego tytułu dodatkowych opłat.