HANDEL SEABOX

Zapomnijmy o dawnych czasach, kiedy kontenery morskie były używane tylko i wyłącznie do transportu. Obecnie stalowe pudła wykorzystywane są coraz częściej do celów komercyjnych, np. jako kontenery handlowe. Ludzie kupują je lub wynajmują, przekształcają według swojej wizji, a następnie używają do prowadzenia swojego biznesu!

Kontenery handlowe – nietypowy lokal na biznes.

Kontenery morskie mogą nie być najlepiej brzmiącym wyborem materiału budowlanego na nasz lokal. Jednak w ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost wykorzystania kontenerów morskich. Stanowią one podstawę wielu przedsiębiorstw oraz miejsc, w których kwitnie biznes. Bary z craftowymi piwami, serwisy rowerowe, sklepy odzieżowe, piekarnie czy biura. Co łączy te wszystkie biznesy jak i wiele innych? Wszystkie mogą być całkiem śmiało prowadzone z pomocą kontenerów handlowych.
Kontener handlowy może całkiem śmiało konkurować z tradycyjnym lokalem do tego przeznaczonym. Dzięki wielu możliwościom adaptacji kontenera morskiego możemy podłączyć do niego media. Instalacja elektryczna, klimatyzacja i wiele innych udogodnień. To dzięki nim stworzysz lokal z prawdziwego zdarzenia! Naprawdę, oprócz naszej wyobraźni nie ma ograniczeń.  W kontenerach morskich możesz prowadzić każdą działalność, jaka przyjdzie ci do głowy.

Tniemy koszty!

Rosnący trend kontenerów handlowych przynosi wiele korzyści. Dzięki nim naprawdę łatwo jest rozkręcić swój mały biznes bez ponoszenia ogromnych kosztów. Cena materiałów budowlanych wzrosła znacznie w porównaniu do ceny sprzed kilku lat. Co więcej, każdy projekt budowlany wymaga mnóstwa planowania, ogromnych nakładów pracy, oraz pieniędzy. Kontener handlowy to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek, lub takich, które chcą zorganizować swój mobilny oddział w sposób jak najbardziej oszczędny. W takim przypadku możemy po prostu rozważyć zakup lub wynajem takiego kontenera. Należy przede wszystkim pamiętać, że dzięki takiemu kontenerowi możemy sprawnie rozkręcić nasz biznes, a koszty, które ponieśliśmy, w związku z nabyciem lub wynajmem zwrócą się po czasie!

Kontener handlowy wynajem czy kupno?

Średni koszt wynajmu kontenera handlowego w zależności od konfiguracji waha się od 700 do nawet 1500 złotych za miesiąc, natomiast jeżeli chcielibyśmy kupić taki kontener, musimy przygotować się na wydatek rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Miejmy na uwadze fakt, że prowadzenie biznesu w kontenerze jest zdecydowanie tańsze niż wynajem czy budowanie lokalu od podstaw. Dodatkową zaletą kontenera handlowego jest jego mobilność, dzięki czemu możemy prowadzić swój biznes tam, gdzie chcemy!

Kontener handlowy to nowoczesne, trochę nietypowe, ale zdobywające popularność rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz czasu podczas rozkręcania własnego biznesu. Ilość przedsiębiorców, którzy decydują się na korzystanie z tego typu rozwiązania, ciągle rośnie, a kontenery handlowe oraz stworzone z nich pawilony na dobre wpisały się w miejską architekturę – piekarnie, kawiarnie, kioski, serwisy rowerowe, księgarnie, sklepy z akcesoriami do smartfonów, biura, agencje ubezpieczeniowe i wiele, wiele innych biznesów.