kontener przeszklony wystawowy

Bardzo popularnym rodzajem zabiegu podczas aranżacji kontenera morskiego jest w ostatnim czasie oszklenie znacznej większości jego konstrukcji. Nietuzinkowy wygląd takiego kontenera zdecydowanie przykuwa uwagę, ale również ma swój konkretny cel. Do czego więc służy taki rodzaj kontenera jak kontener przeszklony wystawowy? Gdzie taki kontener znajdzie swoje zastosowanie?

Masywne okienne witryny wpisane w prostokątną konstrukcję kontenera morskiego z pewnością nadają mu niepowtarzalny styl. Przyciągają one przez to wzrok ciekawskich, którzy mogą zobaczyć to, co znajduje się w środku.

Kontener przeszklony wystawowy

Bardzo dobrym przykładem jak świetną rolę w nowoczesnej sztuce wystawienniczej pełni przeszklony kontener jest torunee bolidu Alfa Romeo Racing po całej Polsce. W ramach tej akcji bolid F1 został umieszczony w przeszklonym kontenerze i „odwiedzał” większość miast w naszym kraju. Dzięki temu rozwiązaniu tysiące ludzi mogło bezpośrednio, z bliska podziwiać Alfa Romeo Sauber C37 warte kilkadziesiąt milionów złotych w środku swojego miasta. Mimo to, organizatorzy akcji nie musieli martwić się o zniszczenie sprzętu. Kontener wyposażony był w pancerne szyby oraz system alarmowy – to dopiero sztuka nowoczesna!

Jeśli już jesteśmy przy wystawach, to doskonałą okazją do wykorzystania przeszklonego kontenera są różnego rodzaju targi. To właśnie na nich przedsiębiorcy chcą zaprezentować walory prowadzonej przez siebie działalności. Jest to bardzo dobra alternatywa dla popularnych stoisk z broszurami. Dobrze przemyślana aranżacja przeszklonego kontenera podczas targów może przyciągnąć rzeszę potencjalnych klientów.

Wiele przedsiębiorców decyduje się na otwieranie mobilnych biur w przeszklonych kontenerach. Powstają w nich na przykład mini oddziały firm ubezpieczeniowych, banków, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Nie zajmują dużo miejsca oraz są mobilne. Takie placówki stworzone są z myślą o klientach, którzy chcą coś załatwić przy okazji, będąc „na mieście”. Mogą wówczas na przykład założyć rachunek oszczędnościowy, wykupić ubezpieczenie turystyczne, czy skorzystać z usług barbera.

Kontener przeszklony wystawowy pozwala na szeroki wachlarz aranżacji wnętrza w atrakcyjny sposób oraz jego ekspozycję. Tradycyjnie, na etapie adaptacji takiego kontenera możemy zainstalować w nim wszelkie udogodnienia. Może to być instalacja elektryczna, zaplecze socjalne, ogrzewanie, klimatyzacja i wiele innych rzeczy.

Kontener wystawowy cena

Cena wystawowych kontenerów może być naprawdę spora – od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy – w zależności od rodzaju i konfiguracji. Mobilne, przeszklone biura z niezbędnym zapleczem socjalnym oraz infrastrukturą będą zdecydowanie większym wydatkiem niż przeszklone kontenery przeznaczone tylko na wystawy.

Kupno wystawowego kontenera może okazać się bardzo dobrą decyzją – zwłaszcza gdy prowadzimy własne przedsiębiorstwo i odważymy się na promocję w niecodzienny sposób. Przemyślane zastosowanie takiego kontenera w firmie może pomóc wybić się z tłumu i przykuć uwagę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – oferujemy pomoc i fachowe doradztwo w zakupie odpowiedniego kontenera!