Jeśli myślicie Państwo o zakupie kontenera na własny użytek, firma Seabox posiada dużą ofertę wielu rodzajów kontenerów (morskie, magazynowe, chłodnicze, biurowe, mieszkalne, specjalistyczne). Sprzedaż kontenerów, w której specjalizuje się firma Seabox, odbywa się w przyjaznych dla klienta warunkach.

Pracownicy firmy posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie w sprzedaży kontenerów. Będą w stanie doradzić państwu w wyborze kontenera. Ponadto sprzedaż kontenerów może być połączona z dodatkowymi usługami. Pojawia się tu kwestia modyfikacji i utworzenia z kontenera przestrzeni dopasowanej do Państwa potrzeb.

Kontenery po zakupienie, mogą być dowiezione w miejsce wskazane przez klienta. Transport odbywa się za pośrednictwem firmy podwykonawczej, która gwarantuje nam bezpieczne dostarczenie kontenera do miejsca docelowego.

Skontaktuj się i kup dzisiaj!
sprzedaż kontenerów
Sprzedaż kontenerów

Korzyści z zakupu kontenerów

Po finalizacji zakupu kontenera możemy użytkować go w dowolny sposób. Oczywistą kwestią jest użytkowanie go jako środka transportu, lub magazynu. Za kontenerami stoi jednak większy potencjał (opisany poniżej).

Kontenery są bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne (stal Corten jest podstawowym budulcem) pozwala nam to na bezpieczne magazynowanie towarów lub innych przedmiotów. Kontenery więc będą w stanie nam służyć przez długie lata.

Jednak w momencie gdy zdecydujemy się na sprzedaż kontenerów, potencjalnych nabywców nie będzie brakować. Mamy więc pewność że duża część kosztów włożonych zwróci się nam po udanej sprzedaży.

Alternatywy po zakupie kontenera

W Polsce rośnie zainteresowanie wszelkiego rodzaju kontenerami z drugiej ręki. Coraz częściej widoczne są niekonwencjonalne sposoby na wykorzystanie kontenerów. Dzięki ich uniwersalności możemy z nich stworzyć dowolną przestrzeń użytkową. Sprawdza się zarówno w roli kwiaciarni, jaki i lokalu gastronomicznego.

Odmienny wygląd będzie przyciągać klientów. Sprzedaż kontenerów, jak widać, nie sprawi nam kłopotów, dzięki rosnącemu w siłę rynkowi wtórnemu. Należy pamiętać, że popyt na kontenery specjalistyczne, lub mieszkalne jest znacznie wyższy. Dobrze utrzymane zachowują stabilną stawkę na rynku, co pozwala na korzystne warunki sprzedaży kontenerów.

Sprzedaż kontenerów Seabox — inwestycja na lata

Po zakupie kontenera mamy pewność, że będzie nam on służył przez długie lata. Dzięki temu, że wykonany jest z wytrzymałych materiałów, prace konserwacyjne nie będą pochłaniały dużej ilości środków oraz czasu. Ważnym aspektem po zakupie kontenera jest możliwość wykorzystania go zarówno jako środka transportu, magazynu, jak również jako powierzchnie pod lokale usługowe.

Mamy więc wiele możliwości na wykorzystanie kontenera po tym jak spełni swoją rolę. Cechy tego typu sprawiają, że sprzedaż kontenerów na rynek wtórny nie wiąże się z długim czasem oczekiwania na finalizacje (oczywiście jeśli cena jest adekwatna do stanu kontenera). Mamy więc możliwość zakupu kontenera, korzystniejsza opcja niż wynajem, wykorzystanie go na wiele sposobów, oraz ewentualną sprzedaż kontenerów, która zwróci nam część wydanych środków.

Popularne pytania:

Szeroka oferta Seabox to nie tylko kontenery magazynowe i specjalistyczne ale również kontenery biurowe oraz chłodnicze. Jeśli szukasz kontenera do magazynowania, kontenera na biuro lub dla pracowników czy specjalistycznej chłodni do magazynowania towarów w kontrolowanych warunkach, zapraszamy i służymy pomocą.

Oczywiście. Posiadamy place składowe rozsiane po całej Polsce. Przed zakupem nasze kontenery można obejrzeć w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Gliwicach. W najbliższym czasie nasze kontenery powinny pojawić się w kolejnych lokalizacjach.

Nasze kontenery dostępne są na naszych placach składowych, więc istnieje szansa zakupu kontenerów bezpośrednio z placu. Kolejną możliwością jest zakup kontenera na podstawie przesłanej dokumentacji zdjęciowej. Katalogi zdjęć dostępnych kontenerów prowadzone są na każdym z naszych placów.