Wygodny i szybki transport

Kontenery transportowe pozwalają nam na wygodny i szybki transport wielu partii towarów jednym kursem. W ofercie możemy znaleźć nieduże kontenery (Kontener transportowy 8 DC), jak również te dostosowane do przewozu ogromnych ilości towarów (kontener magazynowy 45 HCPW). Kontenery transportowe mogą być wykorzystane w tranzycie lotniczym lub morskim, jak również w transporcie lądowym. Wygodny opis ładowności wyrażony w metrach sześciennych pozwala nam na oszacowanie ilości towaru jaki możemy pomieścić. Dla osób które preferują przewóz towarów na paletach, pojemność kontenera transportowego jest wyrażona w takiej wartości. Ładowność kontenerów transportowych to aż prawie 30 ton. Taki zakres maksymalnego obciążenia pozwala na dopasowanie kontenera do naszych indywidualnych potrzeb. Dostajemy więc mobilny magazyn, który dzięki solidnemu wykonaniu ochroni nasze towary przed warunkami atmosferycznymi. Klasyczne kontenery transportowe wykonane są z wytrzymałej stali Corten, która została dodatkowo wzmocniona na wytrzymywanie warunków pogodowych. Zastosowanie takich materiałów zapewnia nam bezpieczeństwo przewozu, jak również wytrzymałość na długie lata. Prace konserwacyjne, których wymagają klasyczne kontenery transportowe nie należą od pracochłonnych.

Wytrzymałość kontenerów transportowych

Kontenery transportowe jednak nie kończą się tylko na tych standardowych, przychodzą w wielu wariacjach takich jak Open Top (dach zastąpiony plandeką) czy tez kontenery chłodnicze które pozwalają nam na transport towarów w stałej temperaturze (zakres od -30°C do 30°C). Unikamy w ten sposób utraty towarów na wskutek ich transportu w nieodpowiednich warunkach. Kontenery transportowe, zapewniają nam bezpieczeństwo i wygodę transportu, powalając na ekonomiczny transport towarów między kontynentami. Każdą z dostępnych dróg transportu, co pozwala na skrócenie czasu dostawy. Kontenery transportowe sprawdzą się jako transporter na towary, które mają być dostarczone na drugi koniec świata. W tani sposób możemy dostarczyć towary na rynek azjatycki, bez potrzeby rozdrabniania partii. Kontenery transportowe po dostarczeniu towaru mogą pełnić rolę naziemnego magazynu, który pozwala na wygodne przetrzymywanie towarów w miejscu docelowym. Takie rozwiązanie pozwala nam uniknąć przeładunku partii, co pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Branża transportowa dynamicznie się zmienia, a towary które są przewożone przez eksporterów i importerów wymagają coraz to większych powierzchni, oraz lepiej dostosowanych powierzchni transportowych. Kontenery transportowe, sprawdzą się więc w przewozie zarówno towarów sypkich (przy wykorzystaniu technologii Liner Bag) jak również przy przewozie towarów ponadgabarytowych. Kontenery transportowe są w stanie spełnić wiele funkcji. Indywidualne potrzeby klienta dotyczące wyposażenia mogą być wdrożone przez firmę Seabox. Modyfikacje pozwolą na stworzenie z kontenera transportowego miejsca perfekcyjnie dopasowanego do w 100%  do potrzeb klienta.

Kontenery transportowe, czyli główne zastosowanie kontenerów morskich. Do tego w końcu zostały stworzone. Wygodny transport towarów umożliwiony jest przez liczne dostosowania poszczególnych typów kontenerów, jak również przez ich uniwersalne wymiary, które dopasują się do potrzeb klienta zależnie od jego wymagań. Realizacja zamówienia na kontener nie jest długa, a kontener transportowy po zakupie może nam służyć przez wiele lat. Sprawdzi się w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, pozwalając zaoszczędzić nam środki na wynajem powierzchni transportowej.

Popularne pytania

Kontenery transportowe możemy wykorzystać głównie do transportu morskiego, drogowego ale również kolejowego.
Kontenery transportowe przeznaczone są głównie do przewożenia towarów drobnicowych. Istnieją również kontenery specjalistyczne tj. chłodnie oraz kontenery open top w których możemy przewozić żywność w określonej temperaturze oraz materiały sypkie lub gabarytowe.
Aby przewożony towar w kontenerze nie uległ uszkodzeniu zaleca się wykonanie sztauowania. Sztauowanie to nic innego jak zabezpieczenie towaru w kontenerze za pomocą lin, skrzyń bądź wypełniaczy.

Przykładowe opinie klientów

Ocena klientów: