Kontener magazynowy 8DC

Jeśli kontener magazynowy 8DC, wydaje się być zbyt mały co do twoich oczekiwań. Jednak wciąż szukasz kontenera , który nie będzie przytłaczał Twojego ogrodu, lub potrzebujesz więcej miejsca do transportu towarów. Kontener morski 10DC, będzie idealny do twoich potrzeb. Jego wymiary (3mx2,43m, obj 15,9m³) pozwalają nam zmieścić w środku samochód typu Smart i dodatkowo dwa rowery, co daje nam optymalną ilość miejsca do magazynowania. Nie wspominając tu o możliwości transportu wielu towarów na raz, do 8 860kg w dogodnych warunkach.

Kontener magazynowy 10DC
Kontener magazynowy 20DC

Kontener 20 HC( High Cube) można nazwać podwyższonym kontenerem 20 DC. Dzięki dodatkowym centymetrom, możemy pozwolić sobie na transport większej ilości towarów. Jego wysokość ułatwi nam transport mniej standardowych przedmiotów. Chociażby gargantuicznych rzeźb, czy też samochodów. Przestronny otwór drzwiowy pozawala na bezpieczne przechowywanie minikoparki i innych maszyn, czy też sprzętów, budowlanych, chroniąc je przed potencjalną kradzieżą, czy też korozją na wskutek warunków atmosferycznych.

Kontener magazynowy 20HC
Kontener magazynowy 40DC

Kontener magazynowy 40HC (High Cube) jest podwyższoną wersją kontenera magazynowego 20 DC, który już daje nam szerokie możliwości co do transportu, czy też magazynowania. Jego podwyższony sufit pozwala nam na transport większych ilości towarów, czy też tych o mniej standardowych wymiarach. Pozwalając na transport towarów, bez niepotrzebnego rozdrabniania partii. Ponadto jego solidne wykonanie zapewnia nam ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz przed potencjalną kradzieżą podczas transportu, czy też magazynowania.

Kontener magazynowy 40HC
Kontenery magazynowy 40HC_PW
Kontener magazynowy 20OT
Kontener magazynowy 40OT

Kontener magazynowy 40 OT (Open Top) dzięki zastąpieniu dachu wytrzymałą plandeką, jest w stanie pełnić role kontenera otwartego jak i zamkniętego od góry, w zależności od potrzeb klienta. Cechą która ułatwia załadunek jest demontowalna belka drzwiowa, dzięki temu możemy swobodnie manewrować towarem, który chcemy w nim umieścić. Kontenery tego typu są najczęściej używane w wypadku przewozu kruszyw lub przedmiotów o niestandardowych wymiarach lub wymaganiach. Kontener jest w stanie utrzymać towar do ponad 28 ton.

Kontener magazynowy 40OT

Budowa oraz zastosowanie                   

Kontenery magazynowe morskie są ładowne, ale i niezwykle bezpieczne dla składowanego w nich towaru. Kontenery magazynowe wykonane z wytrzymałej stali Corten, która została dodatkowo wzmocniona na wytrzymywanie wszelakich warunków pogodowych. Podłoże kontenerów magazynowych zrobione jest z 28mm sklejki, która ułatwia równomierne rozłożenie towaru na jego powierzchni, oraz ułatwia załadunek przy pomocy paleciaka. W naszej ofercie skompletowaliśmy konstrukcje różnego typu, które różnią się między sobą przeznaczeniem, ale przede wszystkim gabarytami. Przed zakupem lub decyzją o wynajęciu kontenera należy dobrze przemyśleć, do jakich celów będzie on służył. Przedsiębiorca powinien zastanowić się, jaki rodzaj towaru będzie w nich przechowywał bądź transportował – tutaj przydatne będą informacje o samym produkcie, tj. ciężar czy stan skupienia. W celu ustalenia najlepszego wariantu musimy także wiedzieć, czy ładunek będzie potrzebował dodatkowej ochrony np. w postaci niskiej temperatury czy wentylacji. Na podstawie tych informacji dobierzemy odpowiedni model konstrukcji magazynowej.

Dostosowanie kontenerów

Wśród naszych propozycji są niewielkie kontenery magazynowe, które mieszczą trzy euro-palety. Nieco większe konstrukcje magazynowe i morskie, które można spotkać najczęściej mieszczą już 10 euro-palet. Nasza oferta obejmuje także konstrukcje magazynowe z dodatkowym podwyższeniem. Taka powierzchnia do składowania towaru pozwala zwiększyć ilość transportowanego ładunku. Z myślą o klientach o wyjątkowo dużych potrzebach proponujemy natomiast kontenery ponadgabarytowe, między innymi High Cube. W środku takiej konstrukcji znajduje się miejsce na 25 euro-palet. A obciążenie jakie są w stanie wytrzymać waha się zależnie od modelu od 5 do prawie 30 ton. Naszych klientów zachęcamy do kontaktu – chętnie wspólnie z Państwem ustalimy, jaki rodzaj konstrukcji będzie dla Państwa najkorzystniejszy.

Alternatywne użytkowanie kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe dzięki swojej uniwersalności mogą spełniać inne zadania niż transport, czy też przechowalnia. Kontenery dostępne są w wielu wariantach objętościowych, a poszczególne rodzaje posiadają wiele dostosowań, takich jak np Open Top( dach zastąpiony plandeką). Kontenery mogą być wykorzystane jako baza pod budowę pomieszczeń mieszkalnych, jak również lokali usługowych, czy też gastronomicznych. Po odpowiednich modyfikacjach, możemy zamienić kontener w miejsce dostosowane do naszych potrzeb.