Kontenery biurowe

Kontener biurowy jest mobilną przestrzenią dla wielu branż. W każdym z kontenerów znajdziemy przyłącze siłowe do sieci, oświetlenie, okna oraz kaloryfer. Ponadto każde mobilne biuro jest dodatkowo ocieplone dzięki czemu możemy z niego korzystać przez cały rok. Podobnie jak w przypadku magazynów i chłodni, biura nie potrzebują dodatkowych pozwoleń na ich ustawienie.

Kontenery biurowe są najwygodniejszym sposobem na zorganizowanie przestrzeni/zaplecza dla pracowników. Wygodna forma i możliwość ustawienia go na dowolnym gruncie sprawia ze jego użytkowanie jest wygodne dla pracowników. Przestronne miejsce z ogrzewaniem które nadaje się do użytku nawet w chłodniejsze dni. Przestrzeń pozwala na zorganizowanie polowego biura, w którym pracownicy będą mogli odpocząć w trakcie pracy oraz bezpiecznie składować swoje rzeczy osobiste w trakcie trwania zmiany.

Kontener biurowy

Kontener biurowy pozwala na bezpieczne przechowywanie wszystkich dokumentów które są potrzebne, na przykład, na budowie. Drzwi o standardowych wymiarach nie wyróżniają się niczym, ale sprawdzą się lepiej, niż drzwi które oferują nam klasyczne kontenery magazynowe, które mogłyby być niewygodne do ciągłego otwierania i zamykania, przez swoje duże wymiary, które utrudniają tę jakże prostą czynność.

Kontener biurowy na zimę

Dzięki temu że nasz kontener biurowy jest ocieplony mamy możliwość korzystania z niego przez cały rok, a jeżeli ocieplenie kontenera nam nie wystarcza, w tym kontenerze biurowym otrzymujemy w „zestawie” kaloryfer o mocy 2KW co pozwala na utrzymanie wewnątrz przyjemnej temperatury do pracy.

Oświetlenie i elektryka w kontenerze biurowym

Kontenery biurowe oferowane przez firmę Seabox, zawierają instalacje oświetleniową, która zapewni nam komfort korzystania z pomieszczenia nawet w nocy, gdy światło dopuszczone przez duże okno zacznie powoli słabnąć. Jeśli mamy światło to oczywistą sprawą staje się elektryczność.

Instalacja elektryczna jest zamontowana w kontenerze, co pozwala nam na rozłożenie sprzętu (np. laptopów, czy też naładowania krótkofalówek, które są często wykorzystywane na dużych budowach).

Kontenery biurowe są również często wykorzystywane jako tymczasowe schroniska dla uchodźców, ponieważ zapewniają im warunki do  życia, oraz dach nad głową.

Wymiary kontenera

Przestronne wymiary długość 6055 mm, szerokość 2435 mm, wysokość 2591 mm, pozawalają na umieszczenie w jego wnętrzu wielu rzeczy które powinny być przechowywane w suchym i bezpiecznym miejscu. Idealnym przykładem na wykorzystanie, tego specyficznego kontenera magazynowego, jest możliwość ustawienia go na budowie. Ułatwi to pracownikom dostęp do odpowiednich dokumentów, oraz zaaranżuje przestrzeń do odpoczynku. Bardzo ważnym aspektem który przemawia na korzyść tego typu kontenerów jest fakt, że na ich postawienie na danym terenie, nie potrzeba dodatkowych zezwoleń, jeśli mamy pozwolenie od właściciela działki. Dzięki mobilności tego typu biura, raz zakupiony kontener biurowy, może służyć nam na długie lata, a nawet dekady, zmniejszając koszty wynajmu w okolicznych budynkach.

  • Rozmiar zewnętrzny: długość 6055 mm, szerokość 2435 mm, wysokość 2591 mm,
  • Rozmiar wewnętrzny: długość 5860 mm, szerokość 2240 mm, wysokość 2340 mm,
  • Drzwi wejściowe,
  • Okno,
  • Instalacja oświetleniowa i elektryczna,
  • Kaloryfer 2KW.
  • Kontenery biurowe oferujemy bez dodatkowego wyposażenia.

Kontener biurowy spełnia swoje zadanie nie tylko na budowach, coraz popularniejsze stają się biurowce kontenerowe, które polegają na skupieniu pewnej ilości kontenerów w jednym miejscu co pozwala pracownikom na wygodną pracę, chociażby przed komputerem.

Zastosowanie kontenerów biurowych

Gdy  kontener biurowy spełni już swoje zadanie jako przestrzeń wykorzystywana na budowie, można ją przerobić na lokal usługowy, który będzie od razu gotowy do działania przez cały rok. Okresowo wystawiona(np w zimie) kawiarnia będzie przyciągała klientów dzięki swojemu umiejscowieniu w centrum, co pozwoli na przyciągniecie większej ilości osób w dane miejsce.  dzięki instalacjom które są zamontowane.  Dla osób organizujących wszelkiego rodzaju imprezy które odbywają się na terenach zielonych. Kontener biurowy staje się idealnym miejscem, które po modyfikacjach może pełnić rolę toalety, które mogą stać pod chmurką na wszelakich imprezach plenerowych.

Kontenery biurowe mogą być wykorzystane jako klasyczne biura na budowie, jak również mogą być wykorzystane jako przestrzeń korporacyjna. Dzięki ociepleniu sprawdza się również jako lokale usługowe, które nie wymagają ta dużych modyfikacji, co pozwala nam zacząć biznes praktycznie od razu.

Przykładowe zastosowanie naszych kontenerów

Kontenery biurowe

W ofercie naszej firmy możemy znaleźć szeroki wybór kontenerów. Od tych klasycznych po te z specjalnymi dostosowaniami. Kontener biurowy, ma duży zakres zastosowań. Począwszy od polowego biura na budowie, po wygodne pomieszczenie dla organizatorów festiwali terenowych. Możliwość podłączenia prądu do kontenera ułatwia nam pracę w krótkie zimowe dni gdy musimy realizować dodatkowe zadania poza wymiarem godzin pracy, a światło dostarczane przez okno nie dzienne jest już wystarczające.

Standardowy kontener wyposażony jest w grzejnik, który zapewnia nam ciepło. To z kolei pozwoli nam na ustawienie kontenera w dowolnych warunkach pogodowych. Tego typu biuro jest rozwiązaniem mobilnym, dzięki czemu może zostać przewiezione w dowolne miejsce bez angażowania dodatkowych osób oraz środków. Utrzymanie tego typu biura nie wymaga dużego nakładu pracy, a zyskujemy idealną przestrzeń dla pracowników stosunkowo niskim kosztem.

Kontenery socjalne

Kontener biurowy jest wygodną opcją jako pomieszczenie dla pracowników lub terenowe biuro. Istnieje wariant który łączy ze sobą jakość i wygodę kontenera biurowego z dodatkowymi udogodnieniami, które podwyższają komfort korzystania z tej przestrzeni. Kontenery socjalno-sanitarne mogą stać się wręcz przenośnym lokum mieszkaniowym. Kontenery mogą zostać podłączone do instalacji kanalizacyjnej oraz bieżącej wody.

Konstrukcje tego typu sprawdzą się jako przestrzeń sanitarna na wszelkiego rodzaju imprezach terenowych, a nawet mogą stać się tymczasowym lokum dla osób które z jakiś powodów utraciły dotychczasowe miejsce zamieszkania. Kontener staje się wygodniejszą i bardziej ekonomiczna opcją dla wybudowania oddzielnego pomieszczenia sanitarnego. Ponadto utrzymanie tego typu konstrukcji nie jest trudne, a w razie potrzeby kontener może być przestawiony w dowolne miejsce dzięki swojej mobilności.

Kontenery modułowe

Kontenery modułowe, to inaczej standardowe kontenery z możliwością łączenia ich w większe konstrukcje w razie gdy zajdzie taka potrzeba. Kontenery mogą być łączone w długi ciąg lub ustawiane jeden na drugim. Konstrukcje tego typu często są wykorzystywane na wszelkiego rodzaju budowach. Możliwość rozbudowy i łączeń jest uzależniona od pomysłu i potrzeby klienta. Ponadto w każdej chwili konstrukcje można powiększyć jeśli okaże się niewystarczająca. Zarówno kontener biurowy, jak i socjalno-sanitarny, jest modułowy.

W każdej chwili możemy połączyć wymaganą ilość kontenerów by sprostały naszym potrzebom w danym momencie. Rozwiązanie tego typu daje nam możliwość elastycznego dostosowania się do sytuacji oraz od tego czego ona wymaga. Łatwe w utrzymaniu, wygodne w transporcie, oraz wytrzymałe. Te cechy sprawiają że kontenery modułowe są idealną opcją, która sprawdzi się w większości wypadków.