Kontener prysznicowy to świetne rozwiązanie, gdy potrzebujemy zaplecza sanitarnego, które przede wszystkim wytrzyma intensywne użytkowanie. Taki rodzaj kontenera wybierany jest jako kompletne uzupełnienie zaplecza sanitarnego nie tylko na placach budowy czy imprezach, ale wykorzystuje się go również do użytku publicznego w centrach miast czy w obrębie atrakcji turystycznych.

Kontenery prysznicowe

Prysznice stanowią jeden z kluczowych elementów zaplecza sanitarnego w wielu miejscach takich jak place budowy, pola namiotowe czy festiwale muzyczne. Budowanie pryszniców w istniejącym budynku lub budowa nowego budynku jest często kosztowna, czasochłonna i niepraktyczna. Prysznice w kontenerach morskich są bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Są nie tylko równie efektywne, ale przede wszystkim mobilne, dzięki czemu można przenosić je z miejsca na miejsce.

Kontener prysznicowyMobilny kontener prysznicowy – wyposażenie i zalety

Modułowe prysznice w kontenerach morskich można wyprodukować w ułamku czasu i kosztów w porównaniu ze standardową konstrukcją i można je skonfigurować na wiele różnych sposobów, aby dostosować je do dostępnej przestrzeni i potrzeb.

Prysznice w kontenerach morskich mogą być w pełni wyposażone, tak samo jak w przypadku tradycyjnego budownictwa ich wyposażenie może obejmować kompletny system wentylacyjny, ciepłą i zimną wodę, instalację elektryczną, umywalki, indywidualne kabiny, przebieralnie, szafki, ławki i inne modyfikacje lub udogodnienia w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb. Kontener prysznicowy może być wyposażony również w przewijaki dla dzieci, oznaczenia drzwi, czujniki ruchu, a cała instalacja wodna może być ukryta, jeśli kontener jest przeznaczony na przykład do użytku publicznego.

Główne zalety sanitarnych zapleczy kontenerowych:

  • Odporność na warunki atmosferyczne
  • Wygodne rozwiązanie pod klucz
  • Mobilność
  • Wstępnie wyposażone i łatwe w instalacji
  • Bardziej niezawodne i higieniczne niż popularne sanitariaty typu toi-toi.

Kontener prysznicowy – media

Kontener prysznicowy tak samo jak inne kontenery sanitarne może być wyposażony we wszelkie media takie jak elektryka, przyłącze oraz odpływ wody. Jeżeli w miejscu, w którym kontener będzie użytkowany nie ma możliwości podłączenia wody ani kanalizacji można wtedy skorzystać ze specjalnego zbiornika na szambo oraz osobnego zbiornika na czysta wodę dla kontenera, eliminując potrzebę podłączenia do kanalizacji.

Kontener prysznicowy – cena i wynajem

Ceny kontenerów prysznicowych wahają się od 10 do nawet 30 tysięcy złotych w zależności od konfiguracji. Często można spotkać kompletne zaplecze sanitarne z kontenera, na które składa się prysznic oraz toaleta.

Chcesz stworzyć zaplecze sanitarne, które będzie służyć uczestnikom imprezy, festiwalu, naszym pracownikom przy mobilnym biurze czy na placu budowy? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wynajem kontenera sanitarnego. Dzięki temu zaoszczędzisz środki finansowe oraz czas. Wykorzystanie kontenerów morskich do stworzenia zaplecza sanitarnego to idealne rozwiązanie podczas imprez plenerowych. Zapewni ono możliwość zaspokajania potrzeb higieniczno-sanitarnych podczas imprezy w plenerze lub na festiwalu.

Kontener sanitarny przydaje się również na placu budowy, działce, czy w wielu innych lokalizacjach.  Jest nieoceniony w takich miejscach jak parki oraz pola kempingowe, czy obiekty przemysłowe. Jeżeli ciężko jest się Państwu zdecydować na konkretny rodzaj kontenera sanitarnego oraz głowicie się czy lepszą opcją dla Państwa będzie zakup lub wynajem – prosimy o kontakt.

Możecie Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo!

Pozdrawiamy!
SeaBox